Twój biznes, to nasz biznes

Cześć, jesteśmy Multi Ice Group. Naszą misją jest tworzenie dobrze zorganizowanych i zaopiekowanych gastronomicznych marek franczyzowych.

20

lat doświadczeń na rynku

25

Ekspertów branżowych

Multi Ice Group to 20 lat doświadczenia, 4 dochodowe marki franczyzowe - dobrze zaopiekowane. Specjaliści w branży ceniący sobie relacje z klientami a jednocześnie operujący na nowoczesnych rozwiązaniach i systemach. Świadczymy usługę  w modelu "All In One" - dostarczamy w biznesie wszystko od A do Z.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy ekspertami i pasjonatami biznesu franczyzowego. Działamy z powodzeniem na rynku od ponad 20 lat pomagając kilkuset partnerom otworzyć własny biznes pod gotową dobrze zaopiekowaną marką - Lody Bonano, u Lodziarzy, Crazy Dog, BuBu Bubble Tea.

Stworzyliśmy autorski system współpracy Multi7, który poprawia i przyśpiesza skuteczność wdrożenia klienta o 50%. Aktywnie edukujemy idzielimy się wiedzą w ramach Akademii Sprawnego Franczyzobiorcy i... dużo więcej. Uśmiechamy się ;) 

A to właśnie my w całej okazałości :)

Bądź na bieżąco z praktyczną wiedzą!

Na Twoją skrzynkę będą przychodzić tylko konkretne wiadomości o biznesie franczyzowym. Zero spamu, obiecujemy!

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

Akademia Sprawnej Franczyzy to miejsce, gdzie w łatwy i zrozumiały sposób tłumaczymy wszystko, co musisz i co warto wiedzieć o biznesie franczyzowym.

Za Akademią stoi:
Tworzymy dobrze zaopiekowane gastronomiczne marki franczyzowe
Nasze marki franczyzowe:
2024 © Pomysłodawcą oraz właścicielem Akademii Sprawnej Franczyzy jest Multi Ice Group